mobilny serwis TIR: pokaż numer
stacja diagnostyczna i opony: pokaż numer

Wynajem busów dla firm

08.01.2023 r.

Od połowy stycznia 2023r w Kruczek Trucks w Krośnie uruchamiamy wypożyczalnię busów osobowych i dostawczych. W naszej ofercie pojawią się auta przeznaczone na wynajem głównie dla firm. Dostępne samochody na wynajem to m.in: furgony, dostawczaki, brygadówki, eksportówki, auta z windą załadunkową, bus iveco daily lawety, busy 6, 9 osobowe, izotermy.

Będziemy realizować wynajem samochodów typu BUS zarówno jako:

- wynajem aut krótkoterminowy,

- wynajem aut średnioterminowy,

- wynajem aut długoterminowy.

Szczegóły tej informacji niedługo pojawią się na naszej stronie oraz w ofercie. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do KONTAKTU.

Tania wypożyczalnia samochodów Krosno

Najem busów osobowych i dostawczych

Nasza oferta będzie obejmowała wynajem busów z automatyczną lub manualną skrzynią biegów. Duży wybór samochodów pozwoli również łatwo dopasować konkretny model samochodu - busa na wynajem i jego ładowność do potrzeb klentów. Będziemy posiadali auta o ładowności: 1390kg; 1130kg; 1260kg; 1157kg; 1335kg; 1045kg; 872kg. Dokładne warunki wynajmu samochodów dostawczych poznasz w ofercie naszej wypożyczalni aut.

Wszystkie samochody dostępne w ofercie wynajmu są ubezpieczone i sprawne do jazdy. Przechodzą przeglądy w naszej autoryzowanej stacji kontroli pojazdów przy warsztacie samochodów ciężarowych Kruczek Trucks w Krośnie.

Wypożyczalnia busów Krosno

Kruczek Trucks © 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Krosno