mobilny serwis TIR: pokaż numer
stacja diagnostyczna i opony: pokaż numer

Transport samochodów ciężarowych na lawecie

transport samochodów ciężarowych na lawecieRealizujemy zamówienia przewozu samochodów ciężarowych, powypadkowych oraz z uszkodzonymi silnikami na terenie Unii Europejskiej. W pełni wyposażona laweta niskopodwoziowa pozwala na precyzyjne załadowanie samochodu ciężarowego oraz przetransportowanie go do wyznaczonego celu.

Realizowane przez nasz zlecenia są wykonywane zgodnie z przepisami unijnymi oraz z zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Przewóz ciągników siodłowych cała UE

Zlecenie jakie będziemy realizować zostanie zabezpieczone, z zachowaniem szczególnej ostrożności, aby nie uszkodzić przewożonego pojazdu.  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. 

 

 

Oferty przewozu samochód ciężarowych na lawecie niskopodwoziowej
są ustalane indywidualnie. 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub interesuje Cię wynajem lawety do transportu ciągników siodłowych zapraszamy do KONTAKTU.

 

 

 

transport samochodów ciężarowych na lawecie transport samochodów ciężarowych na lawecie transport samochodów ciężarowych na lawecie
transport samochodów ciężarowych na lawecie transport samochodów ciężarowych na lawecie transport samochodów ciężarowych na lawecie

 

Kruczek Trucks © 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Krosno