mobilny serwis TIR: pokaż numer
stacja diagnostyczna i opony: pokaż numer

Wynajem samochodów dostawczych

14.12.2023 r.

Krótkoterminowy wynajem busów

Jeżeli poszukujesz samochodu na wynajem do ściśle określonych zadań sprawdź naszą wypożyczalnię samochodów dostawczych Kruczek Trucks. Posiadamy samochody dostawcze o różnej charakterystyce i specyfikacji. Umożliwiamy dzięki temu wszystkim klientom bardzo łatwe dopasowanie auta do konkretnego zadania. Flota naszych samochodów to w głównej mierze takie busy jak fiat ducato, renault trafic, opel movano, iveco daily, renault master.

Wypożyczalnia aut dostawczych na doby

Realizujemy wypożyczenie samochodów dostawczych małych, średnich, dużych, maxi, dostawczo-osobowy brygadowy, typowych busów brygadówek, busy dostawcze z windą załadunkową, busów osobowych do przewożenia 9 osób, busa typu laweta, aut dostawczych izoterm.

Niezależnie od tego czy planujesz przeprowadzkę, transport mebli, dostawę materiałów budowlanych, wysyłasz produkty do odbiorców swoim transportem, planujesz przewiezienie samochodu na lawecie, lub wędlin do firmy cateringowej czy restauracji nasze auta są do Twojej dyspozycji zawsze gotowe do wynajmu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem aut dostawczych zapraszamy do KONTAKTU. Częśc floty pojazdów na wynajem znajduje się na naszej stronie intertnetowej w zakłądce wypożyczalnia busów.

Wynajem busów na doby - Kruczek Trucks

Kruczek Trucks © 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Krosno